Su insan yaşamı için önemli olması ile birlikte temizlik başta olmak üzere birçok kullanım alanının olması ile gerekli bir ihtiyacının dışında birde suyu yaşadığımız veya lazım olan yerlere suyu taşımayı borular yardımı ile yapmaktayız. Bu borular ömrünün olması dışında birde bilinçsizce ve baştan savma yapılan su tesisatlarında sorunlar olmaktadır. Suyun önemini bilmemize rağmen yapılarımızda ki sistemin içeriğini bilememekteyiz. Birden gelişen sorunlar ile birlikte tesisatlar da çıkan sorunların çözümü uzman su tesisatçılarından doğru uygulamayız başarabilecekleri gibi birde yapılan işin önemini de bilinçli olarak bilmelerinden dolayı sorun yaşanmamasını sağlarlar.

Su tesisatı, su kaynaklı bütün tesisat sistemlerinde olan boruların veya sistemlerin düzeneğinde oluşan her hangi bir sıkıntının yaşanması ile meydana gelen durumlarda su tesisatı nın yapılması gerekmektedir.

SU TESİSATI SIKINTILARI

Su tesisatı içerisine giren sıkıntılar su kaçağı, tıkanıklık, petek temizliği, klozet ve küvet montajı, su borularının eskimesi, su döşemesinin hattındaki aksaklıklar gibi su borularında yaşanan sıkıntıların oluşması sebebi ile deneyimli ve usta su tesisatçılarının halletmesi gereken işlerden birisidir .

Birçok sıkıntının çıkabileceği su borularından evinizin veya bulunduğunuz yerin su ile dolması gibi veya duvarlardan akması gibi birçok sıkıntının aslında en önemli sebebi bilinçsizce yapılmış tesisat işlerinden dolayı oluşur. Buna çare olarak usta su tesisatçılarının bilgileri ve tecrübeleri doğrultusunu en iyi verimi alırsınız.

İSTANBUL genelinde tüm su tesisatı işlerinizde gerçek “su tesisatçı” kadromuz ve bayilerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

SU TESİSATI KAÇA AYRILIR

Temiz su tesisatı, pis su tesisatı ve yağış suyu tesisatı olarak ayrılır. Yapılarda ki çeşitli su kullanma yerlerinde pis su çıkışları bulunmaktadır. Pis sularda yaşanan sıkıntılarda kesinlikle boruların çıkışının sonu kanalizasyon olması gerekmektedir. Özellikle yapılması gereken yapılarda döşemelerdeki boruların sağlan olması ve hem pis hem de yemiz su çıkışlarının ve girişlerinin düzgün olması gerekmektedir. Bu konun da ki bilgili ve usta kişilerin yapmış oldukları çalışmalarda hiçbir sıkıntı çıkmaz sadece boruların kalitesinin zamanla hemen eskimesi gibi bir sorun çıkabilirse de çözümünü usta su tesisatçıları halledebilirler. Su tesisatçısı gerekli ise en kısa zamanda evinize gelebilmektedir.

Su tesisatı hizmetinden başka tıkanıklık açma su kaçağı tespiti hizmetleri de vermekteyiz.