Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizde profesyonel kameralı ve robot cihazlar kullanan Anka tesisat kısa sürede kırmadan dökmeden lavabo tıkanıklığını açmaktadır.


Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo tıkanıklığı ummadığımız zamanda meydana gelen can sıkıcı bir tesisat sorunlarından bir tanesi dir. Olmadık zamanda oluşması lavabo giderinin içinde artık veya atıkların birikmeye başlamasıdır. Bunuda anlamanın yolu normal bir zamanda lavabodan su akışın yavaşlaması lavabo içinde su giderinin birikerek yavaş gitmesidir. Lavabolor genelde kullanım esnasında dikkatsizliğimiz sonucunda biriken artık veya atıklardan kaynaklı oluşmaktadır.Lavabo giderine atılan katı atıklar tesisat dirsek noktalarına birikmeye başlamakta olup lavabo tıkanıklığı yavaş yavaş veya aniden oluşabilir.Yavaş yavaş akan suya müdahale etmezseniz bir süre sonra lavabo tıkanıklığı oluşur ve su hiç gitmeyecektir.

 

Lavabom Tıkandı Nasıl Açarım ?

Evinizde veya iş yerinizde lavabo tıkandıysa birkaç farklı basit yöntem ile açmanız mümkün olabilir.Fakat bu yöntemlerde işe yaramayabilir. Nedeni ise lavabo tıkanıklığına sebep olan katı cisim sizin ulaşamadığınız kadar derinde olabilir.Her tıkanan lavabo katı cisimden kaynaklı olmayabilir.

Lavabom tıkandı nasıl açarım dediğinizi duyar gibiyiz. İlk yöntem eski üsül lavabo pompaları ile lavabo tıkanıklığını açmayı deneyebilirsiniz.Pompayı kullanırken lavabo pompasının lavabo süzgecini tam kapatmasını sağlayarak bir basınç oluşturabilirsiniz.Lavabo tıkanmasına sebep olan cisimler yakın bir noktada ise pompalama sonrası çıkarabilirsiniz.

Bir çözüme ulaşamadı iseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.